Hlavní menu:

Bookmark and Share
18.05.2015, autor: Edith Kroupová, Diecézní charita Litoměřice (DCH Litoměřice) , kategorie: Stalo se

Charitní jarmark sklidil úspěch

Charitní jarmark, který připravila Diecézní charita Litoměřice přilákal nečekaný počet litoměřických seniorů. Nabídka byla pestrá.

 

Charitní jarmark sklidil úspěch

14.5.2015

Edith Kroupová, Diecézní charita Litoměřice (DCH Litoměřice)

Charitní jarmark, který připravila Diecézní charita Litoměřice přilákal nečekaný počet litoměřických seniorů. Nabídka byla pestrá.

Na zahradě Diecézní charity Litoměřice (ulice Kosmonautů 2022) se v úterý 12.5. uskutečnil charitní jarmark pro seniory z Litoměřic. Litoměřičtí senioři si mohli nakoupit od šatů až po nádobí, a to vše za symbolické ceny. Vystoupení si pro návštěvníky Charity připravily i děti z místní školky, a přestože je velký počet dětí dvouletých, představení bylo téměř desetiminutové a sklidilo velký potlesk.

Nechybělo ani občerstvení v podobě kávy, vody a koláčů, které mizely před očima.

Celou akci zorganizovalo Dobrovolnické centrum DCH Litoměřice. Role prodavaček se ujaly seniorky a dobrovolnice z Charitního šatníku.

Charitní jarmark je součástí třetího ročníku akce "Místa v Litoměřicích přátelská seniorům", což je soutěž, která je určena osobám starším 60-ti let. V období 27. 4. - 2. 6. 2015 se v Litoměřicích uskuteční 16 zajímavých akcí určených právě seniorům, které připravilo Zdravé město Litoměřice společně s partnery a Komunitním plánováním sociálních služeb v rámci kampaně "30 dní pro neziskový sektor".

Stejně jak na ostatních akcích, tak i na jarmarku mohli zaregistrovaní účastníci dostat razítko a Charita jich rozdala celkem 38.

Více o akci a program dalších organizací na: www.zdravemesto.litomerice.cz


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017