Hlavní menu:

Bookmark and Share
06.05.2015, autor: Z. Legnerová, kategorie: Pozvánky

Běh pro Hospic

Na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí, .23.5. od 9 h.

Start a cíl na Rybářském náměstí - tedy od hospice. Můžete běžet i jít - máme pro vás připraveny různě dlouhé tratě (1 km, 4km, 10 km)v prostoru Střeleckého ostrova. První tři závodníci z každé kategorie budou odměněni. Základní startovné 100,-, děti 30,-, rodinné 200,-. Nebo můžete startovat s benefičním startovným - 300,- 500,- 1000,- oproti vystavení potvrzení o daru. Další informace o benefičním běhu naleznete v propozicích zde..

Veškerý výtěžek z benefičního běhu bude použit na podporu činnosti Hospice sv. Štěpána, jehož hlavním cílem je pečovat o nevyléčitelně nemocné tak, aby závěr jejich života prožili bez bolesti, bez smutku, důstojně a s podporou rodiny a svých blízkých a s ohledem na všechny jejich potřeby včetně sociálních a spirituálních. .

Ke stažení: plakat-A4.pdf, 2 MB


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017