Hlavní menu:

Bookmark and Share
13.03.2018, autor: Z. Legnerová, kategorie: Pozvánky

53. Diecézní setkání mládeže

Pozvánka na 53. diecézní setkání mládeže s otcem biskupem Janem

Milí mladí,
jménem našeho otce biskupa Jana Baxanta vás srdečně zveme na 53. diecézní setkání mládeže do Litoměřic, které se uskuteční 23. – 24. března u příležitosti světového dne mládeže 2018. Mottem, zvoleným papežem Františkem, jsou slova anděla při zvěstování: „Neboj se, Maria, neboť jsi nalezla milost u Boha“ (Lk 1,30).

Páteční večer začne mší svatou. Následovat bude večerní bojovka a den bude možno zakončit modlitbou chval nebo posezením v naší čajovně.

V sobotu s námi bude hlavní host, Ing. Mgr. Marie Nováková, hovořit o tom, jak vytvářet krásné a zralé vztahy, abychom nakonec došli k opravdové lásce. Pozvání přijala také sestra Marie-Anna Linhartová, provinciální představená sester Voršilek, která promluví o rozlišování povolání. S těmito a dalšími hosty se pak budete moci setkat i v odpoledních skupinách, kde bude také možnost procházky, sportu nebo výtvarné činnosti.

Celé setkání završí pontifikální mše svatá s otcem biskupem v katedrále svatého Štěpána.
Těšíme se na čas prožitý společně s Bohem i s vámi.

P. Jožka, Péťa a P. Jirka


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017