Hlavní menu:

Bookmark and Share
15.02.2018, autor: Z. Legnerová, kategorie: Stalo se

17. výročí otevření hospice

Děkovná výroční mše svatá


17. výročí otevření hospice - Mše svatá

V úterý 6.2.2018 jsme při mši svaté děkovali za 17 let práce hospice. Mysleli jsme při tom na všechny minulé i současné pacienty, zaměstnance, dobrovolníky i dobrodince. Děkujeme otci biskupovi za sloužení mše svaté i za promluvu. V ní mimo jiné zaznělo: "Balzámem pro nemocného, jakousi vzácnou duchovní myrhou, působící jako pohlazení, často účinnější než drahé léky, je naše projevená trpělivost a soucítící pozornost. Nemocný si tím sám ověřuje, že není už odepsán ..."

Celý článek si můžete přečíst ZDE a celou promluvu otce biskupa si můžete přečíst ZDE.

Nahlédněte do fotogalerie hospice. Nebo do fotogalerie Člověka víra:


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017