06.11.2023, autor: Mirka Matušková, kategorie: Pozvánky

Svatý Martin s knihovnou

V parku Václava Havla bude od úterý připravena Svatomartinská stezka pro děti s možností vyhrát krásnou cenu. Výherce vybereme losem během pátečního programu v parku.

Program:

• 7.-10. listopadu – Svatomartinská stezka pro děti
    Od úterý do pátku si můžete s dětmi projít stezku s úkoly a hádankami o svatém Martinovi. Kdo chce soutěžit o zajímavou cenu, pošle odpověď na vybrané otázky na media@knihovnalitomerice.cz. Výherce vybereme losem během pátečního programu v parku.
  • 10. listopadu
    17.00 Dílničky pro děti (galerie knihovny a naučné oddělení, vstup zdarma)
    18.00 Lampiónový průvod (sraz před knihovnou, s sebou lampión)
    18.20 Svatý Martin a žebrák | scénka (park Václava Havla, hrají žáci LDO ZUŠ Litoměřice)