07.01.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

SVÁTEK KŘTU PÁNĚ

Ohlášky neděle 7. ledna 2024
SVÁTEK KŘTU PÁNĚ

Dnes prožíváme svátek Křtu Páně. Končí doba vánoční, začíná liturgické mezidobí.

V následujícím týdnu bude

• v sobotu památka sv. Hilaria, biskupa a učitele církve
  • Příští neděle bude druhá neděle v mezidobí.
  1. Dnes začíná alianční týden modliteb. Rozpis modlitebních setkání je na plakátku a na webových stránkách farnosti.
  2. Všem, kteří jste přispěli k tomu, aby kostel Všech svatých mohl být otevřený o adventních nedělích, o Vánocích, na Silvestra a Nový rok, mnohokrát děkujeme. Umožnili jste, aby náš kostel mohlo navštívit přibližně 2.600 lidí (jen na Štědrý den jich bylo 863). Prohlíželi si betlém, odnášeli do domovů betlémské světlo, zapalovali svíčky, zastavili se k zamyšlení, rozjímání. Čtyřiatřicet farníků a dobrovolníků „odsloužilo“ celkem 67 hodin. Všem VELIKÉ: Pán Bůh odplať.
  3. Pokračuje Tříkrálová sbírka, potrvá do 14.1. 2024. U našeho kostela budou koledníci koledovat dnes po mši svaté.
  4. V sobotu 13.1.2024 ve 4 hod. bude ve Filipově sloužena poutní mše sv. k výročí zjevení Panny Marie.
  5. Ve čtvrtek začal v DDKT Seminář Obnovy v Duchu svatém.
  6. V úterý 9. ledna ve 20.00 hodin jste zváni na modlitbu chval do kaple Diecézního domu kardinála Trochty.
  7. Sbírka na Nový rok činila 4.102,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.