06.11.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

JEDENATŘICÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 5. listopadu 2023
JEDENATŘICÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme 31. neděli v mezidobí.

V následujícím týdnu bude

• v úterý připomínka sv. Wilibrorda, arcibiskupa OSB
  • ve středu připomínka sv. Godfrida, biskupa
  • ve čtvrtek svátek Posvěcení Lateránské baziliky
  • v pátek památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve
  • v sobotu památka sv. Martina, biskupa
  • Příští neděle bude 32. neděle v mezidobí.
  1. Děkuji vám všem, kdo jste se podíleli na přípravách a průběhu poutní mše svaté a připravili pohoštění.
  2. Na pátek 10.11. 2023 připravuje Knihovna K.H. Máchy svatomartinský večer. Po lampionovém průvodu a scénce ze života sv. Martina se sejdeme v kostele sv. Vojtěcha ke slovu o sv. Martinovi.
  3. V sobotu 11.11.2023 v 15 hod. bude v kostele sv. Martina v Mlékojedech sloužena poutní mše svatá. Všichni jste srdečně zváni.
  4. Aktuální číslo KT (44) věnuje pozornost např. ukončení synody o synodalitě, novým možnostem využití klášterních prostor, rekonstrukci broumovského kláštera. Najdeme také rady, jak rozpoznávat dezinformace a nevěřit jim.
  5. Sbírka minulou neděli činila 6.168,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef