31.12.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

SVÁTEK SVATÉ RODINY JEŽÍŠE, MARIE A JOSEFA

Ohlášky neděle 31. prosince 2023
SVÁTEK SVATÉ RODINY JEŽÍŠE, MARIE A JOSEFA

Dnes prožíváme svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa.

V následujícím týdnu bude

• v pondělí slavnost Matky Boží, Panny Marie, Nový rok, Světový den modliteb za mír
  • v úterý památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve
  • ve středu památka Nejsvětějšího jména Ježíš
  • v pátek je první pátek v měsíci
  • v sobotu slavnost Zjevení Páně (Tří králů)
  • Příští neděli bude svátek Křtu Páně
  1. Dnes mše sv. v 18 hod. v našem kostele nebude, v katedrále v 16 hod. poděkujeme společně za uplynulý rok.
  2. Zítra je pořad bohoslužeb jako v neděli.
  3. V sobotu o slavnosti Zjevení Páně bude večerní mše sv. s žehnáním vody, křídy, kadidla a zlatých předmětů mimořádně v kostele Všech svatých. Po mši sv. následuje tříkrálový koncert.
  4. Zítra - 1. ledna začíná Tříkrálová sbírka, potrvá do 14.1. 2024. Zítra budou koledníci koledovat u našeho kostela.
  5. Pokud by někdo chtěl v době vánoční požehnat byt, může své přání oznámit v sakristii.
  6. Zájemcům o prohloubení duchovního života nabízíme poslední možnost přihlásit se na Seminář Obnovy v Duchu svatém, který začíná již tento čtvrtek 4. ledna od 18 hod. v Diecézním domě kardinála Trochty v Litoměřicích.
  7. Sbírka o svátcích činila 12.345,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

P. Józef