04.12.2017, autor: P. J. Szeliga, kategorie: Ohlášky

PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Římskokatolická farnost – děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky – neděle 3. 12. 2017 – PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

V tomto týdnu budeme prožívat:

· v pondělí památku sv. Jana Damašského, kněze a učitele církve, také památku sv. Barbory, panny a mučednice

· ve středu památku sv. Mikuláše, biskupa

· ve čtvrtek památku sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

· v pátek slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu

· Příští neděle bude druhá adventní.

1. Dnes odpoledne od 15 hod. jsou zvány děti z naší farnosti do DDKT. Setkají se tam se svatým Mikulášem.

2. Dnes večer bude mše sv. od 18 hod. sloužena mimořádně v kostele sv. Jakuba. (V našem kostele se chystá benefiční koncert.)

3. Zvu na roráty do kostela sv. Jakuba ve čtvrtek 7.12. 2017 od 6.30 hod.

4. V pátek od 12 hod. bude v kostele sv. Jakuba sloužena mše sv. podle misálu z r. 1962

5. V adventní době a o vánočních svátcích bychom rádi otevřeli kostel veřejnosti. Neobejdeme se ale bez pomoci dobrovolníků. Proto vás prosím, abyste se zapisovali na služby v kostele. Organizace služeb se ujala paní Marie Mazancová, rozpis bude vzadu na bočním oltáři u svěcené vody.

Sbírka minulou neděli vynesla 4.371,- Kč. Byla věnována na pojištění našich kostelů. Děkujeme.

Duchovní správa vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef