30.12.2019, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky – neděle 29.12.2019

Svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

Ohlášky – neděle 29.12. 2019 – Svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

Dnes prožíváme svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa.

V tomto týdnu budeme prožívat:

• v úterý připomínku sv. Silvestra I., papeže
  • ve středu slavnost Matky Boží, Panny Marie, Nový rok
  • ve čtvrtek památku sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve
  • v pátek památku Nejsvětějšího jména Ježíš
  • Příští neděle bude 2. neděle po Narození Páně
  1. Mnohokrát děkuji farníkům, kteří v kostele Všech svatých mají službu a umožňují  tak lidem navštívit kostel i mimo bohoslužby.
  2. Bohoslužby v tomto týdnu se konají podle zvláštního rozpisu, který je zveřejněn na nástěnce a na webových stránkách farnosti. Upozorňuji zejména na změny v úterý 31.12.2019 – ranní mše sv.  v 7.30 hod. (česky) bude v kostele sv. Jakuba. V 15 hod. bude mše sv. sloužena v kapli v hospicu. V 16 hod. v katedrále slouží otec biskup Jan děkovnou mši sv. za rok 2019. Večerní mše sv. v kostele Všech svatých nebude.
  3. Příští neděli bude během mše svaté katecheze pro děti.

Sbírka ve vánočních dnech činila  15.384,- Kč.  Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční a květinové dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef