29.06.2020, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky – neděle 28. června 2020

TŘINÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 28. června 2020  TŘINÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme 13. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu budeme prožívat:

• v  pondělí slavnost svatých Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze
  • v pátek svátek sv.Tomáše, apoštola
  • v sobotu památku sv. Prokopa, opata
  • Příští neděli bude slavnost svatých Cyrila, mnicha,  a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy.

1. K dispozici je velice hezká a užitečná publikace - Modlitební kniha. Vydalo ji nedávno Karmelitánské nakladatelství. Naše farnost ji získala díky včasné objednávce se čtyřicetiprocentní slevou. Můžete si ji prohlédnout a případně koupit za 119,- Kč. Je to vhodný dárek pro všechny věkové kategorie.

2. Zemřela naše farnice paní Halina Čapková. Zpívala v chrámových sborech a v důchodu pracovala 8 roků na vrátnici teologického konviktu. Rozloučíme se s ní v našem kostele ve středu v 9 hod.

3. Začínají letní prázdniny. Přeji všem žákům, studentům a školským pracovníkům, aby je prožili v klidu a radosti.

Sbírka minulou neděli činila  6.555,- Kč.  Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, květinové dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef