27.11.2017, autor: P. J. Szeliga, kategorie: Ohlášky

SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Římskokatolická farnost – děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky – neděle  26. 11. 2017 –   SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Dnes prožíváme  SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE.

V tomto týdnu budeme prožívat:

• ve čtvrtek svátek sv. Ondřeje, apoštola
  • v pátek památku sv. Edmunda Kampiána, kněze a mučedníka

první pátek v měsíci

• Příští neděle bude první adventní.  Přineste si, prosím, adventní věnce k požehnání.
  1. V sobotu 2. prosince 2017 od 14 hod. vás zvu do DDKT na adventní duchovní obnovu. Povede ji P. Štěpán Smolen.  Tím začínáme cyklus pěti rekolekcí  nazvaný „Je modlení umění?“,  které se budou konat první sobotu v měsíci. Podrobný rozpis témat najdete na plakátku na nástěnce a na webových stránkách farnosti.
  1. Příští neděli 3.12. 2017  v 11 hod. bude v kostele sv. Jakuba sloužena mše sv. podle misálu z r. 1962.

Nedělní večerní mše sv. v 18 hod. bude mimořádně  sloužena v kostele sv. Jakuba. (V kostele Všech svatých  se chystá benefiční koncert.)

1. Příští neděli v 15 hod. jsou děti z naší farnosti a jejich rodiče zváni do DDKT na setkání se svatým Mikulášem.
  1. V adventní době a o vánočních svátcích bychom rádi otevřeli kostel veřejnosti. Neobejdeme se ale bez pomoci dobrovolníků. Proto vás prosím, abyste se zapisovali na služby  v kostele.  Organizace služeb  se ujala paní Marie Mazancová, rozpis bude vzadu na bočním oltáři u svěcené vody.

Sbírka minulou neděli vynesla  4.403,- Kč. Děkujeme.

Dnešní sbírka je věnována na pojištění diecéze.

Duchovní správa vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji  vám  požehnanou  neděli.    P. Józef