27.01.2020, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky – neděle 26.1. 2020

Třetí neděle v mezidobí

Ohlášky – neděle 26.1. 2020 – Třetí neděle v mezidobí

Dnes prožíváme třetí neděli v liturgickém mezidobí, podle přání sv. otce Františka Neděli Božího slova.

V tomto týdnu budeme prožívat:

• v pondělí památku sv. Anděly Mericiové, panny
  • v úterý památku sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve
  • v pátek památku sv. Jana Bosca, kněze

Pátek je Světovým dnem pomoci malomocným.

• v sobotu sobotní památku Panny Marie
  • Příští neděli budeme slavit svátek Uvedení Páně do chrámu (lidově Hromnice).

1. Zítřek 27.1.2020 je Dnem památky obětí holokaustu. Letos je tomu 75 let, co byli osvobozeni vězni koncentračního tábora Osvětim.
  2. Příští neděli bude pravidelná katecheze dětí.
  3. Příští neděli na začátku mše svaté  budou požehnány svíce – hromničky.  Moc prosím, abyste svíce opatřili proti stékání vosku na lavice a na zem.
  4. V sobotu 1. února od 8.30 hod. budeme uklízet vánoční výzdobu kostela.  Moc prosím farníky o pomoc.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční a květinové dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli.   P. Józef