25.06.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 25. června 2023
DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVANÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V  následujícím týdnu bude

• v úterý památka sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
  • ve středu památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve
  • ve čtvrtek slavnost svatých Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze
  • v pátek památka svatých Prvomučedníků římských
  • v sobotu sobotní památka Panny Marie
  • Příští neděle bude třináctá neděle v mezidobí.
  1. Děkuji ze srdce vám všem, kdo jste přispěli na společný dárek pro otce biskupa Jana. Z darované židle a z kytice měl velikou radost.
  2. V úterý v 15 hod. v DDKT dostanou děti, které navštěvovaly hodiny náboženství, vysvědčení. Jejich paní katechetce Marii Brůnové za výuku a za přípravu dětí k prvnímu svatému přijímání mnohokrát děkuji a vyprošuji pro ni Boží požehnání.
  3. Ve čtvrtek o slavnosti svatých apoštolů Petra a Pavla bude v našem kostele při mši svaté v 18 hod. udělovat otec biskup Jan svátost biřmování.
  4. Aktuální číslo KT (25) věnuje pozornost možnostem duchovní péče v lázeňských městech, rozšíření nabídky portálu cirkev.cz, řešení konfliktů v manželství. Přináší také rozhovor s biskupem Pavlem Posádem (70. narozeniny) a zprávy o návratu papeže Františka do práce. V příloze Perspektivy je opět mnoho zajímavých článků.
  5. Sbírka minulou neděli činila 7.185,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.