25.04.2016, autor: p, kategorie: Ohlášky

Ohlášky - neděle 24.4. 2016

PÁTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Ohlášky - neděle 24.4. 2016 - PÁTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

1. Dnes prožíváme PÁTOU NEDĚLI VELIKONOČNÍ.

2. V tomto týdnu budeme prožívat:

* v pondělí svátek sv. Marka, evangelisty

* v pátek svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy

* v sobotu památku sv. Zikmunda, mučedníka, také památku sv. Pia V., papeže

3. Příští neděle bude 6. neděle velikonoční.

4. Svatý otec František vyhlásil na dnešní neděli mimořádnou sbírku na pomoc trpícím na Ukrajině, která se koná ve všech evropských kostelích. Na tuto sbírku můžete přispět do zvláštní pokladničky u vchodu do kostela.

5. Ve středu 27.4. 2016 v 15.30 hod. zveme na faru v Mostecké ulici seniorky a seniory na pravidelné setkání. Pozvánky jsou vzadu u bočního oltáře.

6. Spolek Matěj a Děti (z) Ráje srdečně zvou děti na letní dětský tábor ve Svitavě. Termín: 1. - 8. 7. 2016. Uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2016

7. Zveme na poutní zájezd do Schönstattu na jáhenské svěcení bohoslovce Jiřího Landy. Prosím, přihlašujte se.

8. Sbírka minulou neděli vynesla 3.751,- Kč. Byla věnována na záchranu kostelů naší diecéze. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, za finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám pokojnou, požehnanou neděli. P. Józef