23.07.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ŠESTNÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 23. července 2023
ŠESTNÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme ŠESTNÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ, III. Světový den prarodičů a seniorů.

V následujícím týdnu bude

• v pondělí památka sv. Šarbela Machlúfa, kněze
  • v úterý svátek sv. Jakuba, apoštola, také připomínka sv. Kryštofa, mučedníka
  • ve středu památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie
  • ve čtvrtek památka sv. Gorazda a druhů
  • v sobotu památka sv. Marty, Marie a Lazara, Ježíšových přátel
  • Příští neděle bude sedmnáctá neděle v mezidobí.
  1. V úterý je připomínka sv. Kryštofa, patrona řidičů. Proto dnes po mši svaté bude před kostelem v Jezuitské ulici žehnání dopravních prostředků.
  2. V neděli 30.7. 2023 v 18 hod. jsme zváni na poutní mši svatou do kaple sv. Anny v Nučničkách.
  3. Ing. Martin Bruzl a Ing. Miroslava Horká si v sobotu 5.8.2023 udělí svátost manželství. Modleme se za snoubence.
  4. Sbírka minulou neděli činila 6.803,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.