23.05.2016, autor: P. J. Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky - neděle 22.5. 2016

SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

Ohlášky - neděle 22.5. 2016 - SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

1. Dnes prožíváme SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE.

2. V tomto týdnu budeme prožívat:

* ve středu památku sv. Bédy Ctihodného, kněze a učitele církve, také památku sv. Řehoře VII., papeže a památku sv. Marie Magdalény de Pazzi, panny

* ve čtvrtek slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ

* v pátek památku sv. Augustina z Canterbury, biskupa

* v sobotu sobotní památku Panny Marie

* Příští neděle bude devátá neděle v mezidobí.

1. Ve středu 25.5. 2016 se v 15.30 hod. na faře v Mostecké ulici sejdou seniorky a senioři. Pozvánky jsou u kropenky.

2. Ve čtvrtek 26.5. 2016 o slavnosti Těla a Krve Páně budou mše svaté v 7.30 hod. v kostele Všech svatých a od 18.00 hod. s otcem biskupem Janem v katedrále. Bude následovat Eucharistický průvod.

3. Prosíme farníky, kteří by se dne 10. června chtěli službou podílet na Noci kostelů 2016, aby se přihlásili v sakristii nebo u paní Zdenky Kirbsové. Současně připravujeme také “Den kostelů” - dopolední program v kostele Všech svatých pro žáky litoměřických základních a středních škol.

4. Sbírka minulou neděli vynesla 4.063,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, za finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám pokojnou, požehnanou neděli. P. Józef