22.12.2019, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky – neděle 22.12. 2019

Čtvrtá neděle adventní

Ohlášky – neděle 22.12. 2019 – Čtvrtá neděle adventní

Dnes prožíváme čtvrtou adventní neděli.

V tomto týdnu budeme prožívat:

• v pondělí připomínku sv. Jana Kentského, kněze
  • v úterý Štědrý den
  • ve středu slavnost Narození Páně
  • ve čtvrtek svátek sv. Štěpána, prvomučedníka
  • v pátek svátek sv. Jana Evangelisty
  • v sobotu svátek svatých Mláďátek, mučedníků
  • Příští neděli bude svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa
  1. Mnohokrát děkuji všem, kdo jste pomohli včera při výzdobě kostela. Upřímné Pán Bůh  odplať! Také děkuji farníkům, kteří v kostele Všech svatých mají službu a umožňují  tak lidem navštívit kostel i mimo bohoslužby. Potřebujeme ještě obsadit služby ve dnech 29. a 31.12.2019 a 1. 1. 2020.
  2. Bohoslužby v tomto týdnu se konají podle zvláštního rozpisu, který je zveřejněn na nástěnce a na webových stránkách farnosti. Upozorňuji zejména na změnu 25.12. v 18 hod. a 26.12. - dopolední mše sv. bude v katedrále (poutní).
  3. Výtěžek adventního misijního jarmarku minulou neděli činil v děkanském kostele a v katedrále 7000,- Kč. Upřímné poděkování patří všem, kteří přispěli hmotným nebo finačním darem a podpořili tak Papežská misijní díla.
  4. V pátek 27.12.2019 o svátku sv. Jana Evangelisty bude při večerní mši svaté žehnání vína.
  5. Farnost v Ústí nad Labem zve do kostela Nanebevzetí Panny Marie na 33.výstavu betlémů. Otevřeno je do 2. ledna denně od 9 do 17 hod.

Sbírka minulou neděli činila  4.437,- Kč.  Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční a květinové dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef