19.06.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

JEDENÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 18. června 2023
JEDENÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme JEDENÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V  následujícím týdnu bude

• v pondělí památka sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa, také památka sv. Romualda, opata
  • ve středu památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
  • ve čtvrtek památka sv. Paulína Nolanského, biskupa, také památka svatých Jana Fishera, biskupa, a Tomáše Moora, mučedníků
  • v sobotu slavnost Narození sv. Jana Křtitele
  • Příští neděle bude dvanáctá neděle v mezidobí.
  1. V pátek v 18 hod. nebude v našem kostele večerní mše sv.  Sejdeme se v 17 hod. v katedrále sv. Štěpána na děkovné mši sv. Otec biskup Jan Baxant oslaví zlaté kněžské jubileum, 15 let biskupské služby a poděkuje za 75 let života.
  2. V aktuálním čísle KT (24) přinášejí zprávy o papeži Františkovi, o významu slušnosti v chování, o připravovaných Dnech dobré vůle na Velehradě a Charismatické konferenci v Brně. V příloze Perspektivy je tradičně mnoho zajímavých článků.
  3. Sbírka minulou neděli činila 11.170,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.