18.06.2018, autor: P. J. Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky - neděle 17.6. 2018

JEDENÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky - neděle 17.6. 2018 –  JEDENÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

V tomto týdnu budeme prožívat:

• v úterý památku sv. Jana Nepomuka Neumanna, biskupa, také památku sv. Romualda, opata
  • ve čtvrtek památku sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
  • v pátek památku sv. Paulína  Nolánského, biskupa, také památku svatých Jana Fishera, biskupa, a Tomáše Mora, mučedníků
  • v sobotu sobotní památku Panny Marie
  • Příští neděli bude slavnost Narození sv. Jana Křtitele.
  1. Dnes od 15 hod. bude v  kostele sv. Jakuba sloužena tradiční latinská mše sv.
  2. Příští neděli při mši sv. v 10 hod. v katedrále sv. Štěpána udělí otec biskup Jan svátost biřmování dvaceti kandidátům biřmování. Tito mladí lidé se dva roky připravovali v naší farnosti.
  3. V pátek 22.6. 2018 od 16 hod. vás zvu na farní zahradu v Bohušovicích nad Ohří. Všechny skupiny dětí z výuky náboženství tam ukončí školní rok 2017-18. Program pro ně od 16 hod. připraví katoličtí skauti.
  4. V sobotu poděkujeme Pánu Bohu za 45 let kněžství našeho otce biskupa Jana.
  5. Farnost Lovosice  a polská farnost Domaslawek zvou na poutní zájezd do Polska - „Po stopách sv. Vojtěcha“. Podrobnosti na nástěnce.

Sbírka minulou neděli činila  4.076,- Kč.  Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.         Přeji vám požehnanou neděli.        P. Józef