15.01.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 14. ledna 2024

DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme druhou neděli v mezidobí.

V  následujícím týdnu bude

• ve středu památka sv. Antonína Velikého, opata a poustevníka
  • ve čtvrtek památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
  • v sobotu památka sv. Fabiána, papeže a mučedníka, také památka sv. Šebestiána, mučedníka
  • Příští neděle bude třetí neděle v mezidobí. Bude vysílaná z našeho kostela Radiem  Proglas.
  1. Dnes končí Tříkrálová sbírka.
  2. Ve čtvrtek 18. ledna začíná týden modliteb za jednotu křesťanů, končí 25.1. 2024.
  3. Máme možnost navštívit výstavu Jana Knapa s názvem „Betlém je vážná věc“. Komentovaná prohlídka bude pro nás v Severočeské galerii rezervovaná v sobotu 27. ledna 2024 od 10 hod. Senioři a děti do 18 let mají vstup zdarma.
  4. Sbírka minulou neděli činila 6.564,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef