15.03.2016, autor: P. J. Szeliga, kategorie: Stalo se

Ohlášky - neděle 13. 3. 2016 - PÁTÁ NEDĚLE POSTNÍ

VÝROČNÍ DEN ZVOLENÍ PAPEŽE FRANTIŠKA

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky - neděle 13. 3. 2016 - PÁTÁ NEDĚLE POSTNÍ, VÝROČNÍ DEN ZVOLENÍ PAPEŽE FRANTIŠKA

Dnes prožíváme pátou neděli postní, výroční den zvolení papeže Františka.

V tomto týdnu budeme prožívat:

* ve čtvrtek připomínku sv. Patrika, biskupa a misionáře, patrona Irska

* v sobotu slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie

* Příští neděle bude Květná (pašijová) neděle, se svěcením ratolestí.Bude přenášena Radiem Proglas.

1. Dnes 13.3.2016 po ranní mši svaté pořádá Misijní klubko “Misijní koláč”. Váš dobrovolný finanční příspěvek podpoří projekty Papežského misijního díla.

2. V pátek 18.3.2016 ve 20.30 hod. začíná v zahradě DDKT živá křížová cesta. Je součástí diecézního setkání mládeže, ale zváni jsou všichni věřící.

3. Dne 21.5.2016 rodák z naší litoměřické farnosti bohoslovec Jiří Landa přijme v německém Schönstattu jáhenské svěcení. Připravujeme poutní zájezd na tuto významnou událost. Prosím, přihlašujte se u pana Jiřího Landy, pana Alexy nebo v sakristii.

4. Sbírka minulou neděli vynesla 5.279,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, finanční dary a úklid kostela.

Přeji vám pokojnou, požehnanou neděli. P. Józef