12.12.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DRUHÁ NEDĚLE ADVENTNÍ

Ohlášky neděle 10. prosince 2023

DRUHÁ NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes prožíváme DRUHOU ADVENTNÍ NEDĚLI.

V  následujícím týdnu bude

• pondělí památka sv. Damasa I., papeže

• úterý památka Panny Marie Guadalupské

• ve středu památka sv. Lucie, panny a mučednice

• ve čtvrtek památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve

• Příští neděle bude třetí neděle adventní.

1. V adventu je v našem kostele každou středu od 6 hod. sloužena rorátní mše svatá.
  2. V úterý 12.12. 2023 ve 20 hod. jsme zváni do kaple v DDKT na modlitbu chval.
  3. Kostel Všech svatých budeme na Vánoce připravovat tuto sobotu od 9 hodin. Prosím, přijďte      pomoci při výzdobě a úklidu.
  4. Tuto sobotu od 14 hod. zvu do DDKT na adventní biblické setkání. Hlavním tématem budou   hebrejská východiska křesťanských Vánoc. Přednáší PhDr. Milan Žonca, Ph.D.
  5. V neděli 17.12. 2023 v 16 hod. bude v našem kostele uvedena Rybova Mše vánoční. Diriguje Miloš Bok.
  6. Sbírka minulou neděli činila 6.243,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef