02.03.2020, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky – neděle 1. března 2020

První neděle postní

Ohlášky – neděle 1. března 2020 – První neděle postní

Dnes prožíváme první neděli postní, zvanou Invocavit - podle vstupní antifony “Invocavit me et ego exaudiam eum” = Bude ke mně volat a já ho vyslyším. Povolal mne.

V tomto týdnu budeme prožívat:

• ve středu připomínku sv. Kazimíra, polského knížete, prince
  • v sobotu připomínku svatých Perpetuy a Felicity, mučednic
  • Příští neděle bude druhá neděle postní.

1.  V postní době se každý pátek od 17.00 hod. modlíme růženec. Křížovou cestu 6. března od 17.30 hod. povedou maminky ze společenství Modlitby matek. Hned po křížové cestě následuje mše svatá bez promluvy.

2.  Misijní klubko dětí zve děti a jejich rodiče na modlitbu růžence. V postní době se sejdou od 7.3. každou sobotu v 17.00 hod. v kapli DDKT.  Modlit se budou na úmysly dětí a za obnovu rodin v naší farnosti. Forma modlitby je přizpůsobena dětem.

3.  Postní duchovní obnovu v naší farnosti povede v sobotu 14. března 2020 od 14.00 hod. v DDKT  P. Radek Vašinek, farář v Hrádku nad Nisou.

4.  V úterý 3. března 2020 od 19 hod. se koná na faře ustavující schůze farní rady.

Sbírka minulou neděli činila 7.952,- Kč.  Byla věnována na „Svatopetrský haléř“. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční a květinové dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli.   P. Józef