16.11.2017, autor: Z. Legnerová, kategorie: Pozvánky

Duchovní obnovy

Cyklus - Je modleni umění ?

„Nakloňte ucho a pojďte ke mně, slyšte a budete živi!“Izajáš 55, 3

Jménem litoměřické farnosti Všech svatých a Karmelitánského knihkupectví v Litoměřicích vás zveme na CYKLUS duchovních obnov "Je modlení umění?"

Budou se konat vždy první sobotu v měsíci.
Začínáme adventní duchovní obnovou na téma Do boje s růžencem. Vede P. Štěpán Smolen.
Podrobnosti k programu najdete v příloze.

Vždy budete moci zakoupit duchovní literaturu a náboženské předměty. Bude zajištěno drobné občerstvení jako čaj, káva a zákusek. Není podmínkou účastnit se celého programu, rezervace není nutná. Uvítáme dobrovolný příspěvek. Pro ty, kteří přijedou z větší dálky a chtěli by neděli věnovat prohlídce Litoměřic, je možno zajistit ubytování v DDKT (250,- za noc). Cyklus přednášek můžete pojmout tak, jak žádala Panna Maria fatimské děti o zaslíbení prvních sobot po dobu pěti měsíců.
V případě dotazu čtěte přílohy a volejte, pište.

jonas@kna.cz, 731 557 620

Ke stažení: litomerice_hlavni_final_A2.pdf, 1 MB